CO JE THAMESDOWN? V žilách nám proudí Temže Proč nás mají rádi účetní Když se staví značka, létají milióny. Souhlasíte? Členství v profesních organizacích Pro média Novinky

Proč nás mají rádi účetní

To, díky čemu mohla uspět nová agentura ještě před pár lety, už dnes zdaleka nestačí. Doba se velmi změnila. A dělat reklamu jen proto, aby se utratil marketingový rozpočet? Zapomeňte.

Dnes je módou hovořit o reklamě ve vztahu k investicím. Tedy zvažovat, zda se investice do ní přímo vyplácí. Pro nás to není nic nového. Pokud jsme chtěli uspět na zdejším náročném trhu, museli jsme nabídnout něco navíc. Efektivitu.

Od samotného počátku bylo naší firemní filosofií přemýšlet o tom, jak dosáhnout lepšího výsledku při vynaložení menšího množství finančních prostředků, než je obvyklé. Prostředky byly různé – někdy jsme aplikovali nejnovější poznatky, jindy se stačilo podívat na problém "selským" rozumem, ale z jiné strany, než je běžné.

Proto si dnes rozumíme s obchodními řediteli i s marketingem. A jistě také chápete, proč nás mají rádi účetní...

  Copyright © 2004 - 2009 Thamesdown CZ
   Thamesdown CZ, a. s., Nad Kazankou 171/42, 171 00, Praha 7 - Troja, tel.: 220 400 870, fax: 266 611 169, e-mail: office@thamesdown.cz