CO JE THAMESDOWN? V žilách nám proudí Temže Proč nás mají rádi účetní Když se staví značka, létají milióny. Souhlasíte? Členství v profesních organizacích Pro média Novinky

Thamesdown prožívá velké změny!

Praha, 5. února 2004. Komunikační agentura Thamesdown prodělala několik zásadních změn, které souvisí s její profilací na českém reklamním trhu.

Díky růstu klientského portfolia a dosažení nových trhů přistoupila agentura ke hledání vhodného partnera v oblasti reklamní grafiky a DTP. Tímto partnerem se stalo grafické studio Klassic, s.r.o. Obě společnosti se na konci loňského roku sloučily v jednu pod názvem Thamesdown CZ, a. s. Původní společnost Thamesdown Limited, organizační složka, se tímto krokem také přetransformovala na akciovou společnost.
Se změnou přichází též nová corporate identity agentury. Nové logo se skládá z oranžového symbolu kruhového tvaru a šedivého nápisu Thamesdown. Zatímco symbol představuje prvek statický, zvolený font naopak zvýrazňuje dynamiku agentury. Oranžová a šedá se od nynějška stávají firemními barvami společnosti.
Thamesdown CZ se též rozrostl o nové spolupracovníky a v současné době má tak již 20 stálých zaměstnanců.

Změny však nejsou pouze reakcí na růst objemu zakázek. Thamesdown CZ se hodlá do budoucna výrazněji profilovat jako společnost nabízející komplexní servis a poradenství při budování značky.

"Změny vnímáme jako důležitý a logický krok v životě agentury," říká k tomu Viktor Lelek, ředitel společnosti a předseda představenstva. "Začínali jsme jako běžná reklamní agentura, ale při práci pro naše současné klienty se ukázalo, že znalost problematiky budování značky je důležitou komparativní výhodou na zdejším trhu. Proto se hodláme tímto směrem ubírat i do budoucna."

  Copyright © 2004 - 2009 Thamesdown CZ
   Thamesdown CZ, a. s., Nad Kazankou 171/42, 171 00, Praha 7 - Troja, tel.: 220 400 870, fax: 266 611 169, e-mail: office@thamesdown.cz