CO JE THAMESDOWN? V žilách nám proudí Temže Proč nás mají rádi účetní Když se staví značka, létají milióny. Souhlasíte? Členství v profesních organizacích Pro média Novinky

Thamesdown CZ pro Citibank

Novou agenturou pro komunikaci služby CitiGold Wealth Managament finanční společnosti Citibank je Thamesdown CZ.

Úterý 7. února 2006, Praha. Společnost Citibank, a.s. vypsala na konci minulého roku neveřejné výběrové řízení na dodavatele komunikace pro bankovní segment CitiGold Wealth Management. Vítězem se stala marketingová agentura Thamesdown CZ, která bude mít na starost především související BTL aktivity.
"Segment privátní klientely vykazuje v Citibank ČR velmi dynamický růst. Klienti CitiGold Wealth Management mají k dispozici skutečně špičkové bankovní odborníky, osobní péči a také velmi zajímavou produktovou nabídku, která mimochodem nekončí pouze u nabízení vlastních produktů. To vše ale mnoho potenciálních klientů zatím neví. Cílená a kvalitní marketingová komunikace pro tento velmi náročný spotřebitelský segment je tedy základem úspěchu. Proto jsme na trhu hledali partnera, který prokáže porozumnění pro tento segment a dokáže najít adekvátní způsob, jak s klienty této úrovně smysluplně komunikovat. Oslovili jsme několik agentur, které ve svém portfoliu mají referenční zakázky tohoto typu. Agentura Thamesdown nás přesvědčila výborným zmapováním trhu a zajímavým přístupem k segmentaci privátní klientely. Věříme, že naše vzájemná spolupráce povede tento rok ještě k lepším prodejním a akvizičním výsledkům", říká k tomu Lenka Peníšková, CitiGold Segment Manager.

Citibank je součástí největší světové finanční skupiny Citigroup. V České republice působí od roku 1991. Z počátku se orientovala na poskytování služeb nadnárodním korporacím a velkým českým podnikům, později rozšířila svou nabídku na segment malých a středních podniků. Od roku 2001 nabízí služby osobního bankovnictví.

CitiGold Wealth Management je služba Citibank orientovaná na náročnější privátní klientelu, která vyžaduje nadstandardní nabídku a špičkový bankovní servis.

Thamesdown CZ je marketingovou agenturou se specializací na budování a řízení značek prostřednictvím celého spektra komunikačních prostředků - reklamy, PR, promotion, internetu či podpory na místě prodeje. Na českém trhu začala působit v roce 2001. V roce 2005 se stala členem AKA.

  Copyright © 2004 - 2009 Thamesdown CZ
   Thamesdown CZ, a. s., Nad Kazankou 171/42, 171 00, Praha 7 - Troja, tel.: 220 400 870, fax: 266 611 169, e-mail: office@thamesdown.cz