CO JE THAMESDOWN? V žilách nám proudí Temže Proč nás mají rádi účetní Když se staví značka, létají milióny. Souhlasíte? Členství v profesních organizacích Pro média Novinky

Hanácká kyselka si vybrala Thamesdown

Tradiční producent minerální vod, společnost Hanácká kyselka, si vybrala partnera pro přípravu letošní komunikační kampaně. Stala se jím marketingová agentura Thamesdown, která zvítězila ve výběrovém řízení.

"Tým agentury Thamesdown připravil pro Hanáckou nejzajímavější koncept. Ocenili jsme zejména jejich komplexní marketingový přístup, který respektuje požadavky na efektivitu kampaně. Kreativita a efektivita jsou hlavní důvody, proč vyhrál právě Thamesdown," komentuje výběr Rudolf Kundel, marketingový manažer značky Hanácká kyselka.

"Jsme skutečně rádi, že můžeme pracovat pro další tradiční značku. Hanácká kyselka je značka s obrovským potenciálem a bude nám potěšením pomoci jí tento potenciál využít. Thamesdown se zaměřuje na tvorbu extrémně efektivních kampaní a tuto zakázku chápeme jako další skvělou příležitost," říká Viktor Lelek, Managing Director agentury Thamesdown.


Thamesdown CZ, a.s., je společnost zaměřující se na správu značek, reklamu a marketingové poradenství. V roce 2004 získala za práci na vzkříšení značky tradičního alkoholického nápoje Stará myslivecká v soutěži o efektivní reklamu Effie cenu UVDT.

Hanácká kyselka, s.r.o., patří mezi nejvýznamnější výrobce minerálních vod v České republice. Obchodní politika společnosti je orientována výhradně na spotřebitele, o čemž svědčí šíře i hloubka sortimentu. Kvalitou a množstvím prodaných výrobků pokrývá významný podíl českého trhu minerálních vod.


  Copyright © 2004 - 2009 Thamesdown CZ
   Thamesdown CZ, a. s., Nad Kazankou 171/42, 171 00, Praha 7 - Troja, tel.: 220 400 870, fax: 266 611 169, e-mail: office@thamesdown.cz